Михайлюк Ігор

Михайлюк Ігор

Специалист по продаже коммерческой недвижимости
АН Ріелтор
Ивано-Франковск

Михайлюк Ігор

Специалист по продаже коммерческой недвижимости
АН Ріелтор
Ивано-Франковск
Верифицированный профиль
20
Лет опыта
13
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
7
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
116
Последний визит на сайт
2 дня назад

Продажа коммерческой недвижимости (5)

  • АН Ріелтор
    110 000 $
    579 $/м²

    Галицкая ул., 17

    ВЫГОДНО БЕЗ КОМИССИИ
    производственное помещение
    190 м²
    2 дня назад
    Продається фасадне, окремо стояче виробниче приміщення площею 190 м.кв., розташоване на земельній ділянці площею 11 сот. (в приватній власності, промислового призначення). Фасадна ділянка, фасадне приміщення попри об’їзну Тисмениці, поруч кільця Івано-Франківськ - Тисмениця. В приміщенні була - електрика, вода та каналізація, але зараз потребують ревізії та відновлення (трансформатор поруч, вода є), потрібно поновити документи в зв’язку з тривалою не експлуатацією приміщення. Розташування - м. Тисмениця, вул. Об'їзна, 3 (початок Тисмениці зі сторони Франківська). Ціна $110 тис. Даний об’єкт – має велику перспективу і широкий спектр використання.
    Риелтор
  • АН Ріелтор
    55 000 $
    5 500 $/м²

    Бельведерская ул., 17б

    БЕЗ КОМИССИИ
    торговое помещение
    10 м²
    2 дня назад
    Продається окремо стояче нежитлове приміщення по вул. Бельведерська 17 б. Площа будівлі 10 м.кв., земельна ділянка - в оренді, площею 1,34 сот., приміщення фасадне відносно вул. Бельведерська. Даний об«єкт - має хорошу перспективу для реконструкції та розбудови.
    Риелтор
  • АН Ріелтор
    50 000 $
    357 $/м²

    Галицкая ул., 26

    торговое помещение
    140 м²
    2 дня назад
    Продаж приміщення в Пасічній, с. Угринів, вул. Галицька, 26. Фасадне, попри дорогу, окрема будівля. Перший поверх площею 70 м.кв. з ремонтом та підвал 70 м.кв. без ремонту. Земля у власності, площею 3 сот., кадастровий номер 2625886801:02:014:0654. Опалення - газові конвектори та додатково пічне. Центральна вода, каналізація, газ.Центральна вода, каналізація, газ, Інтернет, ремонт, плитка на підлозі.
    Риелтор
  • АН Ріелтор
    105 000 $
    1 641 $/м²

    Павла Тычины ул., 8а

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    64 м²
    2 дня назад
    Продається нежитлове комерційне приміщення в самому центрі міста по вул. Тичини, 8а. Перший поверх, окремий вхід, просторий паркінг перед приміщенням. Загальна площа 63,4 м.кв., приміщення повністю з сучасним ремонтом, облаштоване кондиціонерами, витяжками, автономним електричним опаленням, Інтернетом, сигналізацією. Центральна вода та каналізація, свій санвузол, облаштоване місце під кухню. Зараз – приміщення використовується під стоматологічну клініку, тому по всіх кабінетах і по всьому приміщенню розведені вода та каналізація. Хороший варіант – під клініку, офіс, представництво.
    Риелтор
  • АН Ріелтор
    60 000 $
    139 $/м²

    Радча, 32

    производственное помещение
    433 м²
    вчера
    Продаж виробничо-складського приміщення в с. Радча (м. Івано-Франківськ). Огороджена територія в приватній ввласності, земельна ділянка площею 12,26 сот. Загальна площа виробничого приміщення 433 м.кв., заведено 15 кВт світла, є криниця. На даний час є орендар. Ціна $60000
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.